Південний пляж — Національний заповідник "Хортиця"
Виступ Січових козаків

Південний пляж

Південний пляж

Затишний піщаний пляж, розташований на кордоні степу і плавнів, біля профілакторію Інженерної академії – один з найчистіших пляжів на Хортиці. Прогулюючись уздовж західного берега Хортиці у бік плавнів, наприкінці прибережної стежки ви зустрінете цей невеликий піщаний пляж. Це місце можна назвати одним з найкращих для літнього купання на острові Хортиця - звідси відкривається вид на Старий Дніпро, вдалині видно чудовий міст Преображенського. Вода тут чистіше, ніж зазвичай, сам пляж відокремлений і дуже затишний. Чисте повітря плавнів, які знаходиться вже в лічених метрах звідси, приємна прохолода дніпровських вод, спів птахів і панорама річки – що може бути краще в теплий літній день? А ще це місце примітне тим, що звідси добре дивитися на захід сонця - воно заходить за протилежний берег, світло вечірніх сутінків плавно опускається на річку, а вдалині видно вогні вечірнього міста і мосту.

 

Показати цей об'єкт на карті

Кемпінг Сагайдачний

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Android-додаток включає в себе інтерактивну карту-путівник Хортицею з можливістю навігації, докладні описи пам'яток, розклади транспорту, та безліч інших корисних функцій

Дізнатись більше

Як дістатись на Хортицю?

Дізнайтесь, як доїхати на Хортицю максимально швидко й ефективно. Вашій увазі пропонується схема проїзду, список маршрутів громадського транспорту, розклад руху автобусів і електричок.

Як доїхати на Хортицю?

Куди піти

Поляна недалеко від Музею козацтва, на якій проводяться козацькі заходи і народні свята

Цікавий факт

На острові Хортиця знаходиться близько 5 діючих джерел, і десятки ключів і струмків з прохолодною підземною водою. Влітку ця подарована природою хортицьких земель вода рятує мандрівників від спеки.

Прокат велосипедів на Хортиці